НАВЧАННЯ  за  КАРАНТИНУ

 

ВСЕСВІТНЯ  ІСТОРІЯ

 

_________________________________________________________

17.03.20.                                                                  М -11, завдання  Вам:

Результати Другої світової війни

для народів Центрально-Східної Європи

 

 1.Назвіть реформи, проведені урядами Національних фронтів у країнах Східної  Європи у 1945—1947 рр.

2. За яких умов у цих країнах було встановлено комуністичні режими?
3. З якою метою було створено РЕВ?   ОВД.
4. Проаналізуйте причини наростання внутрішньої нестабільності в країнах Східної Європи
5. Назвіть характер революції  кінця 80—початку 90-х рр.
6. Як вплинула "перебудова" в СРСР на розгортання революційних процесів у Східній Європі?
                                                          

 

                         7. Якими були наслідки демократичних революцій? 

 

1949 - 1989, як період історії, до письмового обговорення

Долучайтеся. 

Розвиваємо мислення, компетенції

 

 

 

Write a comment

Comments: 6
  • #1

    А. Коріневська (Tuesday, 17 March 2020 13:54)

    ...невеликими реченнями,
    простими словами,
    по суті теми,
    з термінами.
    Впевнено, відповідально.
    ХТО ПЕРШИЙ ?!

  • #2

    Олена (Thursday, 19 March 2020 21:37)

    Нечипуренко

  • #3

    А.І. (Friday, 20 March 2020 09:38)

    Олена, відповідь загубилась

  • #4

    Єрошенко П. М-11 (Tuesday, 24 March 2020 11:41)

    Реформы были проведены со сотроны советского союза были встановлення прорадянского режимив та соціалістичного блоку.В каждую стану которую заходил социализм появлялся свой сталин "Союз Мира и Социализма" Не все принимали эти режими, нкоторым страном пришлось защищатся, но это было бессмыслено, почти по всех Схидных стнах появидся комунизм или же социализм. Но не долго он просуществовал, эти режими были крайте жестокими, буржуазия уничтожалась, всех делали равными, люди были недовольны, не сладко жилось.
    К 80 годам станы европы постигла глубока еконоческая и социально-политеская криза. Страни стояли на месте, развития такового небыло. Демократия начала выигрывать, социализм потихоньку стал проигрывать в этой войне. В конце концов Демократия выиграла, была разрушена "Велика стена", был разрушен социализм

  • #5

    Зубарева В. М-11 (Tuesday, 24 March 2020 12:39)

    Реформи були проведені, зі строни радянського союзу було встановлено прорадянский режим та соціалістичний блок.В кожну страну яку заходив соціалізм з'являвся свій сталін. Не всі приймали ці режими, деяким країнам довелося захищатися, але майже по всіх східніх странах зявився комунізм або ж соціалізм.
    Страни стояли на місці. Вони не розвивались. Демократія по троху починала переважати.
    В кінці комунізм та соціалізм програли, все ж таки Демократія перемогла.

  • #6

    Граматіна В. (Tuesday, 24 March 2020 13:47)

    1949 - 1989 роки, як період історії був нелегким і складним одночасно. По всьому світі почалися нові запровадження, а саме світова система соціалізму. Сталінська модель почала поширюватися по всьому світу. І тепер, комуністичні режими були всюди, а вожді (типу Сталіна і Леніна) були в кожному місті. Після смерті Сталіна почалося наростання внутрішньої нестабільності. Відбувалось це впродовж 50-70-х рр., і смерть вождя була одна із причин. Почалися масові революції наприкінці 80-90, люди були незадоволені життям, адже їм було на що дивитися. Західні країни Європи були успішними, і відновлені економічно після Другої світової війни.

    Невдоволення людей перейшло до того, що почалися масові міграції. І як результат - Берлінський мур. Один за одним змінювалися вожді із своїми поразками і перемогами. В часи правління Хрущова відбувались різні економічні реформи, лібералізація і десталінізація. В цей час з'являється Дисидентський рух, який складався із інтелігенції, духовенства і віруючих.
    З 1964 року, в часи правління Брежнєва, почалася криза радянської системи. І напевно тут мала бути крапка, але відбулася і перебудова під керівництвом Горбачова. Була навіть спроба державного перевороту, але...
    Вожді хотіли розбудови СРСР, власність над ним і слави на весь світ. Але цього не сталося. І в грудні 1991 року радянський союз розпався.

    Існування союзу було довгим. Хтось згадує про нього, як про найкращу пору життя, а хтось навпаки. Як то воно не було, це увійшло в історію, з цього ми повинні брати приклад, вчитися на чужих помилках, щоб не було багато своїх...