Толерантність

      Генеральною конференцією ЮНЕСКО 1995 р. була прийнята Декларація толерантності.

         Відповідно до Декларації принципів толерантності, ми розуміємо, що «толерантність означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатого розмаїття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності… це гармонія в різноманітті, це чеснота, яка робить можливим досягнення миру і сприяє заміні культури війни культурою миру…

    У своєму житті ми спілкуємося з представниками різних національностей, культур, світів, соціальних верств… тому треба вміти поважати культурні цінності як свого народу, так і представників іншої культури, релігії, навчитися знаходити точки дотикання»...

 

Шановні студенти,  задача полягає в розвитку вищезазначеної теми Вашим коментарем.

 

 

Comments: 87
  • #87

    Бортнік Олександр (Wednesday, 23 March 2022 20:25)

    Толера́нтність (від лат. tolerantia — « «терпимість»;), на мою думку, це терпимість однієї людини до відхилення від його ідеалів або думки до іншої.(За для поваги до людини з якою ви комунікуєте)

  • #86

    Нікулеско Євген П-11 (Tuesday, 22 March 2022 19:07)

    Я вважаю, що толерантність - це здатність витримувати відхилення, які є дещо несприятливими для вас, внаслідок поваги або інших чинників.

  • #85

    Вигоняйло Андрій (Tuesday, 22 March 2022 15:58)

    На мою думку, толерантність — привілей сильних і розумних, таких, що не сумніваються в своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій.

  • #84

    Микита Зібенко (Tuesday, 22 March 2022 13:40)

    Толерантність – це не тільки моральний обов’язок, а й політична та правова потреба, яка сприяє переходу від війни до культури миру. Це не поступка, поблажливість чи потурання, це, передусім,
    активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та
    основних свобод людини.
    Декларація чітко формулює положення про те, що у повсякденному житті толерантність – це не бездіяльність, а активна життєва позиція, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних.
    Сьогодні варто замислитися над питанням толерантності, запитаті себе чи є ми толерантними і зробити себе і світ хоч на краплину добріше та толерантніше.

  • #83

    Скоцеляс Вікторія П-11 (Tuesday, 22 March 2022 09:14)

    На мій погляд, толерантність-це повага іншого бути таким,яким він є.Це повага до чужого вибору,особливостей,думок,які не створюють стереотипів.

  • #82

    Бобух Олександр, П-11 (Tuesday, 22 March 2022 08:57)

    На мою думку толерантність - це здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних.

  • #81

    Бошков Ігор (Tuesday, 22 March 2022 07:14)

    На мою думку, толерантність - уміння правильно відноситися та вміти поважати представників різних національностей, культур, світів, що ,як раз,
    важливе у нас час

  • #80

    Чернова Олеся МФГ-11 (Tuesday, 09 March 2021 22:25)

    Толерантність ‒ це готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію..Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань.Тільки завдяки толерантності можна побудувати мирне та гармонійне суспільство.

    Усі люди мають бути захищені від масової Дискримінації, Ксенофобії та Фашизму.

    Я ж обираю бути не просто толерантною, а емпатичною. Для мене бути емпатичною означає мати потребу бачити світ очима інших людей, уміти вийти за межі власного бачення та уявити і зрозуміти думки та переконання або емоції та відчуття інших людей.

  • #79

    Цуркан Василь К-11 (Wednesday, 03 March 2021 21:01)

    Толерантність – це концепція прояву поваги до іншої раси, релігії, статі, думки чи ідеології. Також, суть толерантності можна визначити, як справедливе і об’єктивне ставлення до тих, чий спосіб життя відрізняється від вашого. За своєю суттю толерантність є протилежністю ксенофобії.
    Поняття толерантності не має якихось чітких позначених рамок. Це означає, що критерії того, що є допустимим, а що виходить за рамки терпимості, не визначені.
    Можна зробити висновок, що найголовнішим недоліком в концепції толерантності є той факт, що норми встановлює кожен для себе особисто. Таким чином, одна людина може бути безмежно толерантною стосовно інших, але натомість не отримає об’єктивного ставлення до себе.

  • #78

    Епур Артём П-11 (Tuesday, 02 March 2021 11:26)

    Толерантність - основа кожної вічливої людини, це не залежить від національності, релігії, статусу тощо. Толерантність в основному переходять до нас від батьків, адже саме вони вчать на ввічливості, стриманості, правилам етикету. Будь-яка толерантна людина в основному не лізе в конфлікт, він може вислухати людину, сказати свою точку зору, при цьому не піднявши високий тон або якось нагрубити. Це моя думка.

  • #77

    Барвиненко Артем П-11 (Tuesday, 02 March 2021 10:36)

    На мою думку, толерантність ‒ це готовність прийняти інших такими, якими вони є, і взаємодіяти з ними на засадах згоди й порозуміння.

    Усі люди мають бути повністю інтегровані в суспільство і бути рівноправними незалежно від раси, статі, національності або релігії. Хоча в житті ми часто натрапляємо на упередженість, стереотипізацію, глузування, ненависть

    Усі люди мають бути захищені від масової дискримінації, релігійного переслідування, залякування, вияву ксенофобії, расизму, фашизму
    Наш світ був би кращим, якщо б більше людей були толерантними

  • #76

    Даниленко Федір П-11 (Tuesday, 02 March 2021 09:29)

    Я розумію толерантність як здатність мирно співіснувати з нацменшими, людьми іншою раси, релігії і так далі. Але на даний час я не зможу назвати себе толерантним, і на це є причини. Боротьба за рівність прав людей, жінок, нацменшин, чорних, ЛГБТ і тд. перейшли межу розумного, і перетворились на цирк. Яскравим прикладом є BLM, розповсюдження радикального фемінізму та активна пропаганда ЛГБТ. В західних державах, таких як США і ЄС, думка протилежна тій що диктує держава жорстоко карається, і можна втратити роботу лише за кілька консервативних слів. Мені страшно від такого розвитку подій в світі. Зараз практикується расизм і пригнічення більше до білих консервативних людей. Толерантність не повинна перетворюватись в маразм.

  • #75

    Бойко Стас П-11 (Tuesday, 02 March 2021 08:38)

    На мою думку толерантність це повага людей одне до одного. Толерантність в наші часи не дуже поширена але присутня, якби усі люди були толерантними я думаю наш світ був би трохи іншим

  • #74

    Коломієць Анастасія П-11 (Tuesday, 02 March 2021 08:38)

    на мою думку, толерантність - це одна з найголовніших цінностей людей. толерантність дає змогу сприймати точку зору, дії, життя, колір шкіри, вірування, поведінки інших людей. толерантність є людською чеснотою, і у сенсі моралі означає терпимість до відмінностей серед людей, уміння жити, не заважаючи іншим, здатність мати права і свободи, не порушуючи прав і свобод інших.

  • #73

    Шамрай Руслан П-11 (Tuesday, 02 March 2021 08:37)

    Толерантність це здатність приймати чиюсь точку зору не дивлячись на те, що ця точка зору суперечить тобі.
    Але толерантність повинна бути у рамках адекватності та не порушувати права других людей.

  • #72

    Лукьянчук Алина П-11 (Tuesday, 02 March 2021 08:36)

    Меня до глубины души поразила дикость, бездушие и бешенство тех людей, которые спасшихся избивали. Да разве это люди? На видео, конечно, не демонстрируется бойня, но новость про эти зверские поступки остаётся фактом, ведь свидетели не молчали.
    Почему же виновные до сих пор не найдены? А ведь уже 5 лет прошло. Каждый год люди задаются этим вопросом... Но ответа не получают.
    Быть может это хорошо спланированная акция? Не знаю. Но я точно уверена, что виновные люди не останутся безнаказанными, ведь Божья кара существует. И я в неё верю.

  • #71

    Станченков Даниил П-11 (Tuesday, 02 March 2021 08:33)

    На мою думку, толерантність грає ключову роль у житті людини. Якщо хоча б кожен п'ятий був толерантним, то на світі жилося б набагато краще. Не було би ксенофобів, расистів, націоналістів. Та через це зменшилася би кількість конфліктів по всій землі. Толерантність - умова стабільності і єдності суспільства . Закликаю вас виховувати в собі терпимість та повагу до інших.

  • #70

    Ромащук Іван К-11 (Monday, 01 March 2021 22:52)

    Толерантність - це повага до людини якою вона не була б. ТОЛЕРАНТНІСТЬ потрібна для того щоб всі люди поважали однин одного. Саме вона об'єднує всі нації, раси та ін. Завдяки ТОЛЕРАНТНОСТІ люди зможуть жити в МИРІ та ЗЛАГОДІ. Ми маємо поважати всіх людей, не зважаючи на те який колір шкіри у людини, яку віру вона сповідує, яку думку вона має.

  • #69

    Шилов Ігор К-11 (Monday, 01 March 2021 22:32)

    Суспільство тримається на толерантності - одна з найголовніших цінностей людства!
    З особистого досвіду можу сказати, що Т проявляється коли є ПОВАГА ПРАВА ІНШОГО БУТИ ТАКИМ, ЯКИМ ВІН Є, ПОВАГА ДО СТИЛЮ ЖИТТЯ ЦІЄЇ ЛЮДИНИ, ПОЛІТИЧНИХ ПОГЛЯДІВ та ЖИТТЄВОЇ ПОЗИЦІЇ. Спосіб прояву людської індивідуальності, неповторності, унікальності! Толерантність перекреслює такі терміни, як: ксенофобія, расизм, расова дискримінація, ЯКЩО людина відповідає взаємністю!
    Т - це те, що робить можливим досягнення миру і веде від культури війни до культури миру.
    Про толерантність можна ще багато говорити, треба робити!!!

  • #68

    Загоруйко Іван П-11 (Monday, 01 March 2021 19:47)

    На мою думку, толерантність - це здатність гідно сприймати чужу життєву позицію,спосіб життя, точку зору та політичні погляди до різних верств населення без упередження та ксенофобії тощо.
    Також толерантністю можна назвати відношення до націй, народів та рас без стереотипів, бо толерантність це також звичайна ввічливість і ми потрібні давати гарний приклад людям.

  • #67

    Карагодіна Анастасія АРБ-11 (Sunday, 28 February 2021 22:28)

    Толерантність
    Весь час що иснують люди, постійно з'являлося питання про толерантність. Хочь у нашому 21ст. суспільство стало більш толерантним . Я не можу сказати що наше суспільство дуже змінилося , по приводу толерантності .
    Зараз поясню чому в мене така думка . Але спочатку поговоримо що ж таке Толерантність - це повага до людей які чимось відрізняються від інших наприклад : колір шкіри , мова на якій розмовляють , орієнтація , політичні погляди та інше. Коротко говорячи толерантність - це боротьба із дискримінацією
    Давайте згадаємо ті часи коли людей пригнічували через їхній колір шкіри. Дуже довгий час люди боролися за те щоб їх вважали , як рівних . І це їм вдалося , зараз якщо хтось захоче принизити людину через її націю , за це піде покарання. Але зараз ситуація зміналась і більше прав стало у тих кого раніше пригнічували , мов би це вибачення перед ними за довгі роки пригнічення.
    Зараз хочу доторкнутися до проблими яка виникає у нашій державі. Через політичні розбірки, людям почали забороняти размовляти російською мовою. Навіть створили так званий "Стовб ганьби" на який хочать вішати фотографії людей через їхній вибір. Як можно боротися із дискримінацією , якщо людей принижують за їхній вибір , такі ж самі люди.
    Так я згодна толерантність дуже потрібна . Особисто в наш час, але ми повинні знати міру . Іноді продвигаючи толерантність , ми не бачимо як починаємо пригнічувати та судити інших. Тоді з'являється інше питання чим ми краще за тих людей яких ми судимо ? Відподь цьому питанню дуже проста : Ми не чим не кращі за них. Іноді люди не помічають як за Толерантністю скриваєтся Дискримінація .
    Тому я не знаю коли люди стануть справді толерантними . Але коли це станиться ми не пізнаємо наш світ . Тому , що стане на багато краще та спокійніше жити.
    Мій висновок такий -толерантність дуже потрібна у всіх сферах , але не потрібоно із нею переборщювати . Бо можна заплутатись у самому собі. Запам'ятайте якщо щось іде не так , у цьому винні ви самі , і не потрібно шукати інших винуватих. Почніть з поваги до себе та оточуючих вас людей , а потім можети братись забільшь глобальне.

  • #66

    Попова Наталя МФГ-11 (Sunday, 28 February 2021 20:01)

    ТОЛЕРАНТНІСТЬ- це повага права іншого бути собою.Це терпимість,розуміння та усвідомлення потреб і проблем іншої людини.Цій якості треба вчити та навчатися, адже вона необхідна у стосунках між людьми.Завдяки толерантності люди можуть проявляти свою індивідуальність без якогось булінгу.Я вважаю, що коли усі люди будуть толерантними один до одного, то у світі з'явиться гармонія.

  • #65

    Кулішова Ангеліна МФГ-11 (Saturday, 27 February 2021 19:13)

    Найважливішою цінністю сучасного суспільства є ТОЛЕРАНТНІСТЬ.
    ТОЛЕРАНТНІСТЬ означає делікатність, прихильність до іншого, без агресії сприймати думки, які відрізняються від своїх, поважати поведінку та способ життя інших людей. Так людина повинна відстоювати свою точку зору, але не порушуючи моральних прав іншої людини.
    Також від 16 листопада 1995 року затверджено Декларацію принципів толерантності. Сьогодні толерантність – показник ступеню демократичності кожної держави і її розвиток.Політична толерантність є основою для добрих міжнародних відносин.
    Тільки завдяки толерантності можна побудувати мирне та гармонійне суспільство.

  • #64

    ☀Немченко Євген П -11 (Wednesday, 24 February 2021 17:58)

    Толерантність означає повагу і розуміння багатої різноманітності культур нашого світу, наших форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування і свобода думки., совісті й переконань. Толерантність - це гармонія у різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, але й політична і правова потреба. Толерантність - це чеснота, яка робить можливим досягнення миру та сприяє заміні культури війни культурою миру.
    Толерантність необхідна у відносинах як між окремими людьми, так і на рівні сім’ї та общини. В школах та університетах, в рамках неформальної освіти, вдома і на роботі необхідно зміцнювати дух толерантності та формувати відношення відкритості, уваги один до одного і солідарності.

  • #63

    Колесніков Данил , АГ-11 (Friday, 20 March 2020 13:35)

    Впевнений, що толерантності потрібно вчитися і можна навчитися. Оскільки толерантність – це здатність людини, спільноти, держави чути і поважати думку інших, невороже зустрічати відмінне від своєї думки. Навчання починається з дітей, яких варто вчити бути просто «такими як усі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.

  • #62

    Ерошенко Петр М-11 (Wednesday, 06 November 2019 21:06)

    Государства - члены Организации Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры, собравшиеся в Париже на двадцать восьмую сессию Генеральной конференции 25 октября -16 ноября 1995 года, памятуя о том, что Устав Организации Объединенных Наций гласит: "Мы, народы Объединенных Наций, преисполненные решимости избавить грядущие поколения от бедствий войны... вновь утвердить веру в основные права человека, в достоинство и ценность человеческой личности ... и в этих целях проявлять толерантность и жить вместе, в мире друг с другом, как добрые соседи".
    Понятие Толерантность, если сказать простыми и понятными словами это уважение к человеку или какой либо другой личности.
    Как говорил один из влиятельнейших французских мыслителей:
    «Толерантность — это источник мира, а отсутствие толерантности — это источник беспорядка и неурядиц»
    Пьер Бейль
    Этим он хотел сказать что, многие проблемы в обществе возникают именно тогда, когда человек проявляет неуважение и открытую неприязнь по отношению к тем кто чем-то от него отличается. Все люди имеют равные права, пусть даже и отличаются друг от друга. Толерантность должна присутствовать во взаимоотношениях, но при этом должна защищать права человека и никому не вредить. Нельзя ненавидеть кого-то только за то, что у него зеленые или голубые, а не карие глаза и отличается их разрез. Нужно всегда понимать о том, что каждый человек имеет право на жизнь и для того, чтобы мирно сосуществовать, необходимо лояльно и с пониманием относится к тому что все мы разные.

  • #61

    Мангул Ангеліна (Wednesday, 05 June 2019 22:01)

    Сутички, масові заворушення, які відбулися у місті Одеса 2 травня 2014 року. Бійка була почата між проукраїнсько налаштованими громадянами, ультрас футбольних клубів «Чорноморець» та «Металіст» з одного боку й проросійськими колабораціоністами з іншого боку. Протистояння почалися у центрі міста на вулицях Грецькій, Дерибасівській, Грецькій площі, а згодом перейшли у гоніння проросійських колабораціоністів по більшій частині центра міста на їхнє місце дислокації, Куликове поле. Саме там, на Куликовому полі, було найбільше жертв, зокрема, через підпал Будинку профспілок, в якому вони сховались.
    Протягом одного дня сталося безліч найрізноманітніших злочинів - починаючи від організації масових заворушень та участі в них і закінчуючи вбивствами. Самі масові заворушення тривали кілька годин. Почалися вони в центрі міста, на Дерибасівській і продовжилися в будинку профспілок і на Куликовому полі. За офіційними даними, загинуло 48 осіб, з них шестеро були вбиті з вогнепальної зброї в центрі міста - на Дерибасівській і прилеглих вулицях.
    У Будинку профспілок загинуло 42 людини, з них вісім людей випали з вікон і розбилися об землю, інші загинули в самій будівлі від вогню, впливу вуглекислого газу і газів, що виділялися при горінні. Було також безліч поранених - обгорілих, побитих. З 48 загиблих одна людина досі не пізнаний.
    Зайняте антімайдановцамі Куликове поле з його наметами, мітингами, закликами до федералізації до кінця квітня вже багатьма, а не тільки тодішньою владою сприймалося як щось загрозливе безпеки міста. Багато хто розумів - з табором треба щось робити. Але просто знести його ні в кого не піднімалася рука. І тоді вирішили вчинити чисто по-одеськи - за допомогою "договорняках".
    Ліквідація наметового містечка на Куликовому полі була заздалегідь спланована представниками владних структур і узгоджена з окремими лідерами протиборчих сил - антиМайдан і євромайдан. За початковим негласному планом, знесення наметів повинен був проводитися руками футбольних уболівальників, ультрас, після закінчення футбольного матчу Чорноморець - Металіст пізнім ввечері 2 травня 2014 року. Співробітники міліції повинні були затримати і ізолювати активістів антиМайдан, не допустивши надмірного застосування сили.
    Події 2 травня діляться на дві частини: те, що сталося в центрі, і те, що відбулося в Будинку профспілок. Я переконана, що без першої частини подій не було б ні пожежі в Будинку профспілок, ні такої страшної загибелі людей. Майже ніхто не говорить про те, що першою жертвою 2 травня був евромайдановец, десятник одеського Правого сектора Ігор Іванов. Він був смертельно поранений о 16:10, через півтори-дві години помер у лікарні на операційному столі. У нас, як і у слідчих, є всі підстави вважати, що Ігор був убитий кулею зі зброї Віталія Будько на прізвисько Боцман - керівника так званої мобільної групи Куликова поля, його бойового крила. Будько з місця злочину зник в машині швидкої допомоги, в якій також поїхав до лікарні поранений Фучеджі. Нині Будько знаходиться в розшуку.
    Сьогоднішніх жертв в Одесі можна було уникнути.
    Голова Одеської обласної державної адміністрації, Володимир Немировський відреагував на ситуації так:
    "Для цього силовикам всього лише потрібно було не торгувати своєю Батьківщиною, своєю Совістю, і слідувати Присязі Українському Народові. Якби міліція слідувала вимогам керівництва області, а не займалася дипломатією, сьогодні все було б інакше. Але вони, як і завжди перш, думали не про країну, а про власний комфорт. Сором."

    Розуміючи і усвідолюючи того, що минуло, залишаєшся в глибокому шоці... Адже, скільки померло нещасних і в нічому невинних людей!Це, воїстину, страшна подія, яка не залишить нікого байдужим...

  • #60

    Антонова К-11 (Wednesday, 05 June 2019 18:23)

    Одесская трагедия 2 мая 2014 года
    начиналась с «Марша за единство Украины».
    Шли две колонны. Сторонники Евромайдана шли одной колонной, а параллельной колонной шли сторонники Антимайдана. Чтобы избежать столкновений, между колоннами шла цепочка из сотрудников милиции.
    Однако, вскоре они потеряли контроль над ситуацией, и на Греческой площади началась массовая драка. Люди били друг друга палками, кидали камни, коктейли Молотова и даже петарды. Позже началась стрельба. Из огнестрельного оружия были убиты 6 человек, четверо антимайдановцев и двое евромайдановцев.

    После завершения противостояния на Греческой площади, часть пророссийских активистов были заблокированы в торговом центре «Афины». А проукраинские активисты отправились на Куликово поле, где базировался лагерь «Антимайдана».

    Большинство людей, которые находились возле Дома Профсоюзов, не принимали участия в боях на Греческой. Лишь малая часть активистов, принимавших участие в столкновении вернулась в лагерь.

    Около 19:00 активисты Антимайдана забаррикадировались в Доме Профсоюзов.
    Вскоре на Куликовом поле появляются первые группы националистов. Вначале они разгромили и подожгли палатки антимайдановцев. После стали кидать коктейли Молотова в здание, где находились люди.
    Начался пожар. Весь Дом Профсоюзов был охвачен токсичным дымом. Чтобы спастись люди выпрыгивали из окон.

    Часть евромайдановцев пытались спасти людей. Они вызывали пожарных и скорую. Также принесли и установили под окном металлическую конструкцию, чтобы потерпевшие могли эвакуироваться из горящего здания.

    Однако так поступали далеко не все...
    Одни стреляли по окнам, другие избивали эвакуированных активистов на улице, третьи продолжали кидать коктейли Молотова в горящее здание.

    2 мая 2014 года в Доме Профсоюзов погибло 42 человека. Все они были сторонниками Антимайдана.

    Украинские радикалы избежали наказания за содеянное. Арестованы были как раз «куликовцы», которым посчастливилось в этот день остаться в живых. Именно их обвинили в организации беспорядков.
    Кроме того, существует мнение, что сожжение людей в Доме Профсоюзов было спланировано заранее.

    Циничной была и реакция промайдановской общественности.
    Так ныне покойная Екатерина Гандзюк на своей странице в Фейсбук поблагодарила евромайданоцев за то, что те, по ее мнению, 2 мая в Одессе «остановили плесень».
    А народный депутат Украины 7 созыва Ирина Фарион объявила трагедию в Одессе проявлением настоящего украинского духа.
    «Браво, Одесса. Жемчужина украинского Духа. Родина великих националистов Ивана и Юрия Лип. Пусть горят черти в аду. Лучшие повстанцы — это футбольные фанаты. Браво».
    Тогдашний губернатор Одессы написал на своей странице в Фэйсбуке следующее:
     «Действия одесситов, направленные на нейтрализацию и задержание вооружённых террористов, считаются законными».
    Также на официальном сайте «Правого сектора» появилась статья в которой события 2 мая автор называет «ликвидацией путинского шабаша».

    И эта циничность и безнаказанность продолжается уже целых 5 лет. Мне кажется нам всем пора официально признать погибших людей в Доме Профсоюзов — жертвами украинского национализма.

  • #59

    Шевченко Георгій К-11 (Tuesday, 14 May 2019 11:10)

    Мы вспоминали на паре события 2-го мая 2019 года, и очень обидно что не все проявляют свою компетентность и заинтересованость относительно не только этой темы, но и происходящего в нашем мире. Мы должны невзирая на наш возраст, жизненный опыт а также принадлежность к той или иной жизненной позиции высказывать своё мнение, ведь в этом заключается толерантность, ведь если мы молчим, то нам нечего сказать и у нас нету позиции, которую мы отстаиваем.

  • #58

    Мокрая Анна, группа АРБ-11 (Monday, 13 May 2019 18:45)

    2-го мая 2019 года прошёл мирный митинг, посвящённый событиям 2-го мая 2014 года, которые унесли почти полсотни жизней. Чтобы лучше понять произошедшую трагедию на Куликовом поле, я решила просмотреть видео соответствующего контекста.
    Горел Одесский Дом профсоюзов.
    Повсюду слышались крики:
    "Позовите скорую!", "Скорую, скорую сюда!".
    Горели люди...
    На это невозможно смотреть. Сплошная боль.
    Меня до глубины души поразила дикость, бездушие и бешенство тех людей, которые спасшихся избивали. Да разве это люди? На видео, конечно, не демонстрируется бойня, но новость про эти зверские поступки остаётся фактом, ведь свидетели не молчали.
    Почему же виновные до сих пор не найдены? А ведь уже 5 лет прошло. Каждый год люди задаются этим вопросом... Но ответа не получают.
    Быть может это хорошо спланированная акция? Не знаю. Но я точно уверена, что виновные люди не останутся безнаказанными, ведь Божья кара существует. И я в неё верю.

  • #57

    Лисс (Saturday, 11 May 2019 09:02)

    Это хороший сайт но мало студентов сюда заглядывает! Я надеюсь что после сегодняшней пары всё поменяться!:)

  • #56

    Руслана (Friday, 03 May 2019 11:24)

    Сегодня. Сейчас на паре мы вспомнили о трагедии 2 мая 2015 года. Кто считает это трагедией скорбили во всей Украине, ведь там погибли люди. Некоторые считают что это не такая уж и трагедия, а цена победы, как по мне неизвестно над чем. Ведь там погибли люди, а никто не имеет право отбирать жизнь у человека и насильно. Каким бы не был человек, его накажут, но по закону, а не насильно отнимут жизнь. При этом пожаре погибло много людей-48 человек. Самому молодому было 22 года...

  • #55

    А. Коріневська (Friday, 03 May 2019 06:07)

    ВЧОРА, 2 травня, ОДЕСА
    БІЛЬ.
    СПІВЧУТТЯ РОДИНАМ.
    БЕРЕЖІМ ЖИТТЯ

  • #54

    Гуд Катерина (Wednesday, 13 February 2019 22:22)


    Толерантность в нашей стране значительно отличается от других стран. Например в таких странах как: Лондон, Франция, Германия и т.д., люди ведут себя сдержано, адекватно, спокойно, общаются с друг другом без агрессии, очень редко от них услышишь матерные слова. Но в нашей стране тебе могут нагрубить так, что ты просто впадёшь в истерику на ровном месте, граждани нашей страны забыли что существует такое слово как толерантность, Я не хочу сказать что мы плохая страна, не в коем случае, просто вместо того чтобы дружелюбно общаться с друг другом мы вечно чем-то не довольны. Что такое толерантность? - это в первую очередь терпеливость и сдержанность, мы должны не показывать на людях своё плохое настроение, мы должны быть толерантными и вежливыми, ведь мы подаём пример окружающим и родным... Мы пример, и будет ли следующее поколение толерантным, зависит только от нас

  • #53

    Вова Заблудов (Wednesday, 30 January 2019 21:56)

    Люди давно забыли, что такое понимание, доброжелательность, отзывчивость, не говоря уже о таком объемном понятии как толерантность. Мне жаль, что всю эту ненависть все начали воспринимать как должное. Весь мир обсуждает различные глобальные проблемы, но почему-то все молчат и закрывают глаза на полное отсутствие толерантности в современном обществе. Я не буду говорит о том, что я достаточно терпелив, потому что это не так. Никто не идеален и мы все это понимаем, но если каждый из нас начнет анализировать все свои поступки и стараться усовершенствовать себя, тогда и термину толерантность будет откуда взяться.

  • #52

    Вадим Заблудов М-21 (Friday, 03 November 2017 19:46)

    Толерантність… Визначення цього поняття кожен з нас розуміє по-своєму і усвідомлює по-різному. Але все ж таки слово «Толерантність»- пояснюється як терплячий. Толерантна людина – це перш за все особистість, якій притаманні духовні, моральні цінності та якості. Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів пояснюється тим , що кожен з нас повинен задуматися над своїм відношенням до інших , вміти правильно підтримати один одного , поважати людей , прислуховуватися до інших думок , поглядів.

  • #51

    Ткаченко Анастасия (Friday, 03 November 2017 19:40)

    Толерантность- ( терпение, терпеливость, принятие) — социологический термин, обозначающий терпимость к иному мировоззрению, образу жизни, поведению, ориентации и обычаям. Толерантность не равносильна безразличию. Она не означает также принятия иного мировоззрения или образа жизни, она заключается в предоставлении другим права жить в соответствии с собственным мировоззрением.. Толерантность -это терпимость к иного рода взглядам, нравам, привычкам. Толерантность необходима по отношению к особенностям различных народов, наций и религий. Она является признаком уверенности в себе и сознания надежности своих собственных позиций, признаком открытого для всех идейного течения, которое не боится сравнения с другими точками зрения и не избегает духовной "конкуренции".Толерантность сыграла большую роль в объединении : рас ,людей с разными позициями и взглядами,религиями и нравами.Толерантность была необходима нашему миру,у неё была задача объединять и делать людей равными друг перед другом ,никого не выделяя и никого не оскорбляя,уважать друг друга ни смотря на цвет кожи,национальность, мировоззрение,образу жизни,религии обычаям и поведению ,и толерантность выполнила свою задачу осуществив свой план.

  • #50

    Реутова Карина (Friday, 03 November 2017)

    Я считаю,что принятием этой декларации хотели добиться равноправия между людьми разных культур и религий,для того,чтобы всюду воцарились взаимопонимание и взаимопомощь.Но принять эту декларацию-мало,нужно чтобы люди поняли значение толерантности... поэтому:"Люди-будьте толерантны друг к другу"...

  • #49

    Діма Клименко (Tuesday, 17 October 2017 19:15)

    Я гадаю ,що декларація 1995р. є дуже правильне рішення ,тому що люди на сьогодняшній день не розуміють що таке повага ,прийняття і правильне розуміння інших культур.
    Чим більше людей будуть толерантні, тим швидше ми станем економічно і духовно розвинутіші ,а отже Україна стане на крок ближче до Європи та ЄС.

  • #48

    Анна Слипченко (Monday, 09 October 2017 20:19)

    Каждый из нас не раз сталкивались с негативом, агрессией и другими пороками нашего общества. Люди давно забыли, что такое понимание, доброжелательность, отзывчивость, не говоря уже о таком объемном понятии как толерантность. Мне жаль, что всю эту ненависть все начали воспринимать как должное. Весь мир обсуждает различные глобальные проблемы, но почему-то все молчат и закрывают глаза на полное отсутствие толерантности в современном обществе. Я не буду говорит о том, что я достаточно терпелива, потому что это не так. Никто не идеален и мы все это понимаем, но если каждый из нас начнет анализировать все свои поступки и стараться усовершенствовать себе, тогда и термину толерантность будет откуда взяться.

    Даже в кромешной тьме мы можем вырастить сад в наших душах...

  • #47

    Влад Жулай (Sunday, 01 October 2017 16:39)

    Как нам всем известно,толера́нтность подразумевает под собой терпение, которого в наше время явно. к сожалению, не хватает. Этот социологический термин достаточно краток, но в то же время несёт в себе огромную смысловую нагрузку.
    В соответствии с Декларацией принципов толерантности (ЮНЕСКО, 1995 г.) толерантность определяется следующим образом:
    "ценность и социальная норма гражданского общества, проявляющаяся в праве всех индивидов гражданского общества быть различными, обеспечении устойчивой гармонии между различными конфессиями, политическими, этническими и другими социальными группами, уважении к разнообразию различных мировых культур, цивилизаций и народов, готовности к пониманию и сотрудничеству с людьми, различающимися по внешности, языку, убеждениям, обычаям и верованиям".

    Будем же толерантны друг с другом друзья, если поведение другого человека вам покажется чем то пугающим, просто попытайтесь быть дружелюбнее. Ксенофобия в наши дни, является одним из множества факторов торможения развития нашего общества.

  • #46

    Скоклева Людмила ВЗ-21 (Monday, 12 June 2017 10:33)

    Толерантність означає повагу і розуміння багатої різноманітності культур нашого світу, наших форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування і свобода думки., совісті й переконань. Толерантність - це гармонія у різноманітті. Це не тільки моральний обов'язок, але й політична і правова потреба. Толерантність - це чеснота, яка робить можливим досягнення миру та сприяє заміні культури війни культурою миру.
    Толерантність необхідна у відносинах як між окремими людьми, так і на рівні сім’ї та общини. В школах та університетах, в рамках неформальної освіти, вдома і на роботі необхідно зміцнювати дух толерантності та формувати відношення відкритості, уваги один до одного і солідарності.

  • #45

    Анна Рачицька ВЗ-21 (Sunday, 28 May 2017 20:07)

    Як ми вже бачимо, що в 1995 році була не менш важлива подія, прийняття Декларації толерантності.
    Хочу сказати, що я згодна з усіма вище сказаними коментаріями.Але від себе хочу сказати, що толерантність- вважається ознакою вихованої людини (духовної, інтелектуальної людини). Як ми уже всі зрозуміли, що бути толерантним означає бути терпимим до оточуючих, поважати людей, їхні думки, сприймати релігію, розуміти різноманіття культур світу.
    Хоча в наш час дуже мало толерантних людей. Але якщо людина буде трішки замислюватись над словом "толерантність",і почне робити якісь зміни, то світ буде краще жити.

  • #44

    Калугарь Христина Б-21 (Friday, 12 May 2017 19:53)

    ДЕМОКРАТІЯ -політична організація влади народу.
    1)Демократія має державний характер:
    а)виражається в делегуванні народом своїх повноважень державним органом.
    б)забезпечується виборністю органів держави.
    в)проявляється в спроможності державної влади впливати на поведінку та діяльність людей.
    Загальна декларація ПРАВ ЛЮДИНИ (1948р.)
    Міжнародний пакт про економічні,соціальні і культурні права (1966 р.),які набрали сили від 23 березня (1976 р.).
    Законом України від 10 грудня (1991 р.)"ПРО ДІЮ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ "встановлено порядок застосування міжнародних норм про права людини.

  • #43

    Чорна Юлія Б-21 (Sunday, 05 March 2017 21:11)

    Толерантність-це здатність людини,сприймати чужу поведінку,чужі думки,чуже життя.зовсім іншої людини.
    Толерантність, на мою думку, це, по-перше, рівність між людьми. Нема поділу : чи ти єврей, чи ти українець, чи ти німець, чи ще з якоїсь громади - ти рівний за правами. По-друге - це єдність! Якщо ми не будемо єднатись, то в майбутньому нам буде дуже важко(на мій погляд). Якщо ми не будемо толерантними, то скоро ми будемо чи расистами, чи фашист

  • #42

    Луценко Юлія Б-21 (Sunday, 05 March 2017 19:15)

    Толерантність(лат-терпіння) - здатність людини сприймати без агресії думки, тобто для того щоб людина могла спокійно себе вести в будь якій ситуації, вона повина бути толерантною.
    На мою думку, не кожна людина може бути толерантною, адже, наприклад, для людей егоїстів існує своя думка щодо своєї поведінки. Толерантність змінює світ у кращу сторону, якщо б таких людей було б більше, то світ жив набагато яскравіше!

  • #41

    Тараненко Микола К-21 (Wednesday, 21 September 2016 13:41)

    Толерантність, або терпимість, прагнення і здатність до встановлення і підтримання спільності з людьми, які відрізняються в деякому відношенні від переважаючого типу або не дотримуватися загальноприйнятих думок. Толерантність - важке і рідкісне досягнення з тієї простої причини, що фундаментом спільноти є родова свідомість. Ми об'єднуємося в одній спільності з тими, хто розділяє наші переконання, або з тими, хто розмовляє тією ж мовою або має ту ж культуру, що і ми, або з тими, хто належить до тієї ж етнічної групи. По суті, спільність мови і почуття етнічної близькості на всьому протязі людської історії виступають в якості підстав спільноти. У той же час ми схильні вороже або з острахом ставитися до «інших» - тим, хто від нас відрізняється. Різниця може мати місце на будь-якому рівні біологічної, культурної або політичної реальності.Якщо кожна людина буде хоч трохи толерантною по відношенню до інших людей Їх культури,релігії,переконань то в світі поганих людей буде менше!

  • #40

    Алина 0-21 (Monday, 19 September 2016 06:52)

    Толера́нтность (от лат. tolerantia — терпение, терпеливость, принятие, добровольное перенесение страданий) — социологический термин, обозначающий терпимость к иному мировоззрению, образу жизни, поведению и обычаям.

  • #39

    Коваленко Елена О-21..) (Sunday, 18 September 2016 19:37)


    Толерантність-це слово, 13 літер, чи можливо щось більше?!. Як часто ми це чуємо. Проте чи знаємо ми що це насправді?. Чи розуміємо важливість та справжній сенс цього слова саме зараз, в наш непростий час. Толерантість-це терпимість, терпимість до людей, до оточуючого світу. Це-вихованість,стриманість,це рівність! Толерантність-це культура добрих манер і вчинків. Це саме та норма,яка повинна бути в нашому суспільстві...

  • #38

    Пухкая Таня,О-21 (Sunday, 18 September 2016 19:36)

    Толерантність – у загальному значенні здатність приймати щось, не схвалюючи це. На індивідуальному рівні – це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також – особливості поведінки та способу життя інших. Терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань є умовою стабільності та єдності суспільств, особливо тих, які не є гомогенними ні у релігійному, ні в етнічному, ні в інших соціальних вимірах.