Картинки по запросу рузвельт

Ф.Д.Рузвельт.    Президент США

       Досвід реалізації "Нового курсу" мав важливе історичне значення:

вперше в історії країни з розвинутою ринковою економікою спостерігалася підвищена роль державного регулювання в період кризового стану національного господарства.

     Консерватори  звинувачували Ф. Рузвельта в "соціалізмізації" , проте приватна власність залишалася недоторканною і не націоналізували жодного підприємства чи банку.

    США запобігли революційній  заміні ладу,

    До 1937 р. за низкою головних економічних показників США практично вийшли з кризи...

                                      Далі     у    коментарі        використай       Історичний     Конструктор


( велика депресія;  доба"процвітання";  1929-33рр.; світова економічна криза )

Оставить комментарий

Комментарии: 7
 • #1

  Аня Бильская БЗ-11 (Четверг, 19 Ноябрь 2015 20:32)

  Рузвельт прийшов до влади, коли криза в США досягла апогею.В останні тижні республіканського правління почався банківський крах, який став прямим результатом потрясінь у виробничій сфері.
  Стал очевидним, що в таких умовах країнв, як нвколи, потрібен енергійний уряд, здатний зупинити подальший спад, змусити працювати механізм ринкової економіки і не допустити розвитку руху соціального протесту.
  Здійснюючи реформи "нового курсу" , адміністрація Рузвельта розраховувала оновити економічну систему країни і позбавити її подібних до "великої депресїї" потрясінь і криз.
  Я думаю що Рузвельта називали "соціалістом" тому що у нього не вдалося впровадити політику "нового курсу". У часи влади Рузвельта почався банківський крах. Люди сподівалися на те, що новий презедент зможе здійснити обіцяний "новий курс" і зможе ужити енергійні заходи у боротьбі з кризою.

 • #2

  Сервачук Роман,БЗ-11 (Суббота, 21 Ноябрь 2015 00:09)

  На президентских выборах 1932 года победил Франклин Рузвельт,чтобы стабилизировать экономику страны,Рузвельт,предложил версию об выходе из кризиса,которая получила название "Новый курс".Он стабилизировал денежную систему,боролся с безработицей и почти ее"удалил"(общественных работы,трудовые лагеря,работа для молодежи и т.д),выдавал законы(закон о труде,о социальном обеспечение,сухой закон) с целью поднятие экономики страны и улучшение жизни народу.НО с его политикой не все соглашались,консерваторы обвиняли Ф.Рузвельта у провозглашение"социализма",то что он строил свою политику на идеи социализма.По сути с консерваторами можно было согласиться,ведь у Рузвельта были позывы на социализм и брал он опыт от других социалистических стран как СССР.Но в отличии от других социалистических стран,Рузвельт брал самое главное и ценное для страны и народа.И по этому его план по повышению экономики страны прошел мирным путем,без гражданской войны,кровопролитной войны.Хоть его и обвиняли у постройке страны на социализме,Рузвельт,смог добиться стабилизации и повешение экономике страны и смогу улучшит жизнь народа,а самое главное без кровопролитие.

 • #3

  Луценко Юлія БЗ-11 (Понедельник, 23 Ноябрь 2015 18:15)

  Вирішальне значення у виборах 1933р. мав соціально-політичний чинник. Президентом США обрали Ф. Рузвельта, який запропонував для виходу з кризи комплекс реформ - "новий курс". Йому вдалося вирішити соц. конфлікт з фінансовою кризою. Тільки через два роки антикризова політика набула певного послідовного характеру. Першим кроком реформ стали спроби оздоровлення банківської та фінансової систем.

 • #4

  Петренко Юлия (Пятница, 27 Ноябрь 2015 21:40)

  Во времена тяжелого экономического кризиса 1929-1933 гг. странам крайне необходим был человек, который помог бы выйти из этого тяжкого положения.
  В США получилось найти его-это был Франклин Рузвельт, 32 президент. Он ввел политику "Нового курса", которая предполагала множество реформ: в сельском хозяйстве, промышленности, финансовой и банковской системы, трудовых отношений и т.д.
  Программа Рузвельта стала совокупностью действий его правительства, направленной не только на стабилизацию экономической ситуации и преодоление последствий Великой депрессии, но и поддержку фермерства и рабочих, социальную защиту населения.
  Несомненно, политика Рузвельта была очень успешной, ведь "Новый курс" помог не только преодолеть кризисное состояние, но и предотвратить революционное изменение строя.

 • #5

  Корольов Віталій ВЗ-11 (Понедельник, 14 Декабрь 2015 18:34)

  Спробою виходу з кризи, пом'якшення соціальної напруженості в суспільстві, спробою, що виявилася початком глибоких реформ американського суспільства, стала політика президента Фра́нкліна Де́лано Ру́звельта в 1933-1941 pp., яка ввійшла в історію під назвою "Новий курс".
  Рузвельт, будучи з 1928 р. губернатором штату Нью-Йорк,здійснив програму державної допомоги бідним, що не мала аналогів.
  Ставши кандидатом демократів на вищу державну посаду країни, він підкреслював необхідність допомоги "забутій людині", маючи на увазі мільйони знедолених кризою, обіцяв американському народу "новий курс", пов'язаний з використанням нетрадиційних методів боротьби з кризою. Рузвельт не мав закінченої програми і вважав головною метою передвиборчої кампанії схилити на свій бік усіх невдоволених. Багато людей вважало, що прийшовши на виборчі дільниці в листопаді 1932 p., вони проголосували не за Рузвельта, а проти Гувера. Рузвельт, крім того, пообіцяв скасувати "сухий закон". Так чи інакше республіканська партія зазнала відчутної поразки. Рузвельт отримав 22,8 млн. голосів, Гувер-15,8. Демократи до того ж завоювали більшість в обох палатах конгресу.
  Вибори до конгресу у 1934 р. показали, що більшість американців підтримує ці вимоги.
  У 1935 р. був прийнятий національний акт про трудові відносини (закон Вагнера).
  1936 р. мали історичне значення: вони зробили реформи "нового курсу" незворотними.
  "Новий курс" є своєрідним зламом в історії XX ст.
  Розпочаті президентом Рузвельтом перетворення були спрямовані на вихід із кризи і на піднесення економіки. Повністю цієї мети так і не було досягнуто.

 • #6

  Скоклева Люда ВЗ-11 (Пятница, 10 Июнь 2016 08:55)

  У світовій історії"новий курс" — одна з найбільш відомих і ефективних реформ. Ф. Рузвельт здійснив більше реформ, ніж обіцяв у передвиборній кампанії. 9 березня скликали спеціальну сесію конгресу США і протягом 100 днів започаткували політику "нового курсу". її принципова відмінність від попередніх антикризових заходів полягала в тому, що президент визнавав неспроможність ліберальної економічної доктрини А. Сміта, заперечував тезу про автоматизм ринкових процесів і визнавав потребу активного державного втручання у сферу господарських відносин. Досвід реалізації "нового курсу" мав важливе історичне значення: вперше в історії країни з розвинутою ринковою економікою спостерігалася підвищена роль державного регулювання в період кризового стану національного господарства; провідні країни Заходу діяли у напрямі соціально орієнтованої економіки, що зберігається і нині (зменшення до 7—8 годин робочого дня, визначення мінімуму заробітної плати та ін.); у європейських капіталістичних країнах вивчали досвід впливу США на ринкові відносини за допомогою заходів державного регулювання попиту, а не реформ власності; у країнах Заходу широко впроваджували практику "дефіцитного фінансування" державних витрат за прикладом США; це була нова інституціональна модель виходу зі світової економічної кризи країнами буржуазної демократії; встановлення дипломатичних і торговельних відносин із СРСР відігравало значну роль у роки Другої світової війни.


 • #7

  Анастасия Станкова ВЗ-11 (Пятница, 10 Июнь 2016 09:21)

  Новий курс — заходи із запровадження централізованого планування і стимулювання економіки США, які здійснювались адміністрацією президента США Франкліна Делано Рузвельта задля подолання Великої депресії в період між 1933 і 1940 рр.
  Ні сам президент Рузвельт, ні його найближче оточення не мали якогось конкретного плану дій. «Новий курс» являв собою, по суті, комплекс окремих, не завжди пов'язаних між собою заходів і ідей, які пропонувались мало не щодня. Як правило, деякі з них нашвидкоруч затверджувались Конгресом, а потім лягали в основу президентської програми. Термін «Новий курс», підхоплений газетярами і розрекламований оточенням Рузвельта, мав швидше пропагандистське значення.Коли Франклін Рузвельт прийшов до влади, американці були мало не в розпачі. Ніхто не міг взяти кредит. Безробіття сягнуло 25% і навіть більше у великих індустріальних машинобудівних центрах. Аграрний сектор переживав ще гострішу кризу. Фермери не могли продати свою продукцію. Серія пилевих бурь (англ. dust bowl) завдала аграріям колосальних збитків, позичальники тисячами втрачали права на землю та нерухомість. Безробіття залишалось на вкрай високому рівні навіть у 1939 р., і почало скорочуватись тільки починаючи з 1941 р