Інтелектуальне змагання агротехніків та техніків-будівельників в пошуково-дослідному клубі "Подих часу" відбудеться 12 червня о 13-00. 

Увага: конкурсним завданням стане ОЛС "Політичний діяч історії" (доба новітня). Успіхів Вам!   Час на захист ОЛС - 3 хв.

Comments: 6
 • #6

  Настя.П (Thursday, 12 June 2014 10:03)

  Добрый день.
  Сегодня будут происходить соревнования между строительным отделением и агрономами.
  Увидев как готовится наша группа,я думаю и надеюсь,что победят именно наши ребята.
  Желаю им удачи и победы!!!!

 • #5

  Владислав Кулик (Tuesday, 10 June 2014 09:49)

  Доброго дня. Я хочу з вами поговорити про політичного діяча Грушевського М.С. саме він засновник Української Народної Республіки.
  Ми всі повинні пам 'ятати, що саме йому, Михайлу Сергійовичу Грушевському, маємо завдячувати тим, що після майже 300-літнього національного поневолення і нищення, він проголосив Україну незалежною самостійною державою.
  Якщо брати усіх то найвидатніші діячі - це Винеченко, Бендера, Ковпак та інші...

 • #4

  Баталов Алексей (Tuesday, 10 June 2014 09:48)

  За весь учебный год наша группа "прошла" много ярких политиков 20-го века. Я хотел бы заострить внимание на тех политиков которые мне запомнились. Выходец из семьи помещиков. Праправнук гетмана Ивана Скоропадского, Павел Скоропатский. Этот человек врезался мне в память как человек который готов был создать могучую, самостоятельную державу с боеспособной армией и устойчивой экономикой. Это была бы Украинская Держава!

 • #3

  Щетинін Семен (Tuesday, 10 June 2014 09:48)

  Вітаю. В історії дуже багато політичних діячів ХХ ст. яких ми ви вивчали напротязі цього року. В кожного обула своя программа, ідея метод правління та сфера контролю...

 • #2

  Михов Вадим (Tuesday, 10 June 2014 09:34)

  Доброго дня.Я за лишаю комментарий на этому сайті про, те як дуже цікаво вивчати Историю з викладачем А.І.Коріневської за весь навчальний рік , я пізнав дуже багато цікавого. Ми вивчали багато тем які додають знаня та бажання вивчати далі і далі. Якщо говорити про Сталін то він завжди намагався не допустити репресій, а якщо вони і виникали, то брав найрішучіших заходів з їхнього припинення. А вот Брежнєв Леонід Ілліч бил державний та партійний діяч .=)

 • #1

  Хлещиборщ Влад (Tuesday, 10 June 2014 09:28)

  Доброго дня. На протязі навчального року, ми вивчали багато історичний подій, які створювали легендарні люди. І про цих людей ми зараз будемо говорити.
  Якщо говорити про історію ХХст., то перший великий політичний діяч це є - Ленін. Своїм комуністичним поглядом, він перебудував Російську імперію в СРСР. Настпуником Леніна був Сталін - ще одна легенда політичної історії. Внього був такий же тоталітарний погляд як і у Леніна. Сталін в свою чергу пережив декілька пятирічок і зміг перемогти у тривалій, кривавій війні. Із наступників глав СРСР лише Брежнєв намагався повернути комуністичне життя.
  Із закордонних політичних діячев можна відмітити: Мао Цзєдун, Фідель Кастро, Чаушеску, і інші
  Найвидатніші політики українського походження це - Грушевський, Винниченко, Петлюра, Єфремов, Дорошенко, Бендера, Волошин, ...