Пам'ятні заходи до річниці Революції гідності

Для вшанування пам'яті героїв, які рік тому боролися за європейське майбутнє України, до Києва 22 лютого 2015р.прибули глави держав і представники багатьох країн: президенти Литви Даля Грібаускайте, Польщі – Броніслав Коморовський, Федеративної Республіки Німеччина – Йоахім Ґаук, Молдови – Ніколае Тімофті, Грузії – Георгій Маргвелашвілі, Словацької Республіки – Андрей Кіска, Президент Європейської Ради Дональд Туск.

Гості столиці разом з главою державиПетром Поршенко  оглянули експозицію виставки «Присутність. Докази агресії російських військ на території України», відкритої на Михайлівській площі Києва.

Після цього глави і представники іноземних держав пройшли  Маршем Гідності вулицями Інститутська, Шовковична, Грушевського, Європейською площею.

Завершилися заходи молитвою за мир на Майдані Незалежності та вшануванням загиблих Героїв Небесної Сотні біля пам'ятного хреста на вулиці Інститутській.

Щоби з’єднались береги одного  рідного народу

Світлій пам’яті загиблих вклонімося

Comments: 10
 • #10

  Кривенко Ярослав (Thursday, 21 April 2016 09:51)

  Ці люди зробили те , що не кожен це зробив би вони стояли за справедливість гідність , незалежність . на мою думку люди стали друг для друга більше ніж брататми та сестрами . Світла память нашим Героям!!!!!!!!

 • #9

  Унтіла Ганна (Thursday, 21 April 2016 09:48)

  http://nebesna.pravda.com.ua/

 • #8

  Унтіла Ганна (Thursday, 21 April 2016 09:47)

  ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПОВСТАЛИ ПРОТИ НАСИЛЛЯ, НЕСПРАВЕДЛИВОСТІ ТА БРУТАЛЬНОГО ЗҐВАЛТУВАННЯ СВОЄЇ КРАЇНИ… КОЖЕН ЗДІЙСНИВ ОСОБИСТИЙ ПОДВИГ — ВІДДАВ НАЙЦІННІШЕ — СВОЄ ЖИТТЯ ЗАРАДИ НОВОЇ УКРАЇНИ. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ! ІСТОРІЇ ДЛЯ ЦЬОГО САЙТУ ПИСАЛИ УКРАЇНСЬКІ ЖУРНАЛІСТИ. ПИСАЛИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ОЖИВАЛИ ТУТ... ПИСАЛИ, АБИ РОЗПОВІСТИ, ЧИМ ЖИЛИ ЦІ «ВОЇНИ СВІТЛА». ЩО ЛЮБИЛИ. У ЩО ВІРИЛИ. ЗА ЩО СТОЯЛИ НА МАЙДАНІ.

 • #7

  Сибиров Артём (Thursday, 21 April 2016 09:45)

  Світла пам’ять героям . Вклонімося!!!

 • #6

  Бойко Илья, К-21 (Thursday, 21 April 2016 09:40)

  Світла пам’ять ГЕРОЯМ, вклонімося.

 • #5

  Юрчак Артем К-21 (Thursday, 21 April 2016 09:38)

  Упевнений, що ця подія досить сильно згуртувала сусідні країни, представниками якої були там. Потрібно об`єднуватись проти цієї агресії з боку Росії, адже на місці України могла бути інша держава...

 • #4

  Гешка Павел (Thursday, 21 April 2016 09:30)

  Світла пам’ять нашим ГЕРОЯМ. Вони завжди у наших сердцях!!!!!!!

 • #3

  Максим Т (Saturday, 12 March 2016 09:05)

  вічна память героям!!!!!!

 • #2

  Кордюков Валера (Tuesday, 16 June 2015 17:43)

  "Докази агресії російських військ на території України" И хорошо, что все гости и наш президент увидели доказательства. Нельзя это так просто оставлять и молитвами их не упокоить. "Завершилися заходи молитвою за мир на Майдані Незалежності та вшануванням загиблих Героїв Небесної Сотні біля пам'ятного хреста на вулиці Інститутській." Как по мне так этого мало, была бы воля и силы, так завершили и сделали наш край. Украинский край! независимым и процветающим государством. Вот это великое дело, которого пытались добиться многие...Надо иметь только больше патриотов и сильных духом людей, которые не бросят на погибель и съедение другим державам, нашу леди-Украину!

 • #1

  Диана (Friday, 20 March 2015 19:26)

  Світлій пам’яті вклонімося..........