До   комплексної контрольної роботи

                    ПОКАЗАТИ:

Рівень сформованих знань;
Вміння застосувати  відповідні терміни;
Розуміння європейських цінностей та традицій.
Висловити власні судження
 
Згідно з Указом Президента України 19.04.2003 р.
в  Україні відзначається День Європи - щорічно  у третю суботу травня.
Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок
у зміцненні самоідентифікації України
як європейської держави,
причетної до традицій і цінностей Європи
Бажаю Вам, шановні студенти, продуктивної роботи,  якісних результатів і в контрольниій. і в житті. А.І.
Роботу виконайте в зручний  для Вас  час, не пізніше  26 травня (ОК-21); 06 червня(Б-21)

Write a comment

Comments: 57
 • #1

  Костов Руслан (Wednesday, 18 May 2016 08:05)

  Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

 • #2

  Ольга Вакуленко (Wednesday, 18 May 2016 08:07)

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
  У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи (цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині, Хорватії).
  Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.
  Протягом останніх років успішно апробовано практику широкомасштабного святкування Дня Європи у регіонах України. За сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС спільно з місцевими обласними, міськими та районними державними адміністраціями в обласних центрах та містах України щорічно проходять повномасштабні святкові заходи. Крім участі в офіційному відкритті святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС з представниками органів місцевих та обласних влад, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.
  Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

 • #3

  Нажмудинов Джават (Wednesday, 18 May 2016 08:11)

  У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо

 • #4

  Катя Третяк (Wednesday, 18 May 2016 08:12)

  Рішення стосовно відзначення Дня Європи було прийнято у 1985 році на самміті ЄС у Мілані. Відтоді це свято відзначається кожного року 9 травня.
  На сьогодні День Європи поряд з єдиною європейською валютою євро, синім прапором на якому зображено коло золотих зірок, та гімном є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу. Відповідно до статті 61 Регламенту ЄК 9 травня є одним із 17 святкових днів в ЄС і вихідним для співробітників європейських інституцій.
  Головною метою святкових заходів у рамках відзначення Дня Європи в країнахЄС є поширення ідеї європейської ідентичності серед громадян Європейського Союзу, утвердження спільних європейських цінностей. Святкові заходи з нагоди Дня Європи в країнах-членах мають переважно культурно-мистецьку спрямованість.
  Згідно з Указом Президента України від 19.04.03 р. № 339/2003 в Україні відзначається День Європи - щорічно у третю суботу травня.
  Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
  Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:
  - формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
  - ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;
  - популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді.

 • #5

  Таня Корома (Wednesday, 18 May 2016 08:13)

  У самій Європі цей день відзначають 9 травня - на згадку про підписання Декларації Робера Шумана, французького міністра закордонних справ, який закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну промисловості і змусити галузі, що працювали на війну, забезпечувати мир на європейському континенті. Із угоди про союз вугілля та сталі згодом виникли всі подальші об'єднавчі процеси у Європі, що стали наріжним каменем створення Європейського Союзу. У 1985 році на Міланському саміті лідери ЄС вирішили відзначати день проголошення Декларації Шумана як День Європи.
  В Україні відзначення Дня Європи почалося від 2003 року і було запроваджене указом президента, "враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію".

 • #6

  Рыбальченко Богдан (Wednesday, 18 May 2016 08:19)

  Каждый год мы отмечаем день Европы. Это уже становиться традицией. Лично я об этом дне практически ничего не знал и особо не обращал внимания.
  Теперь после того как я узнал побольше, у меня и отношение к этому дню поменялось.

 • #7

  Артур Бондаренко (Wednesday, 18 May 2016 08:20)

  Роботу зроблю сьогодні ввечері

 • #8

  Артур Бондаренко (Wednesday, 18 May 2016 22:55)

  День Європи святкують 9 травня в честь становлення та роботи ЄС у всіх країнах, які знаходяться у її складі... але, чомусь, ї в Україні також. Головне питання "Навіщо?". Навіщо це робити, якщо це не несе усілякої вигоди та мало впливає на відношення України та ЄС. ЄС по суті маніпулює нами - українцями, кажучи що ми обов'язково (якщо читати між рядків - колись) станемо їхною частиною. (Так, я глибоко поважаю ЄС як організацію, яка встановила мир у всьому мирі на багато років, але, зараз, нажаль, я не можу назвати її тією благородною організацією, якою вона була на початку правління.) Люди в це вірять ї тягнуться до цього, зовсім забуваючи, що ЄС може поступити з нами як з Грецією. ЄС зараз дуже вигідно тримати нас на відстані, але ж люди швидко це помічають, тому потрібно слаштувати цирк. В одному з пунктів оформлення роботи я повинен показати свої знання цієї теми, тому в доказ можу привести стан Греції та святкування Дня Європи в Україні, але, тут в мене постає невеличке питання: "Українці самі нав'язали собі їллюзію рідства с ЄС, чи це частина плану ЄС?"

  Цінності та традиції Європейських країн дуже та дуже відрізняються від українських. Тому навіщо намагатися йти в ЄС, якщо ми там можемо не прижитися? Краще створити свою організацію, яка буде задавати тон східним державам. Так буде набагато легше розвиватися.

  Ми - мала країна, всі нами потакають, намагаються використати. Але ми завжди встаємо та боримося. Ми ще можемо показати усім де раки зимують, залишилося лиш рукава закатати.

 • #9

  Унтила Анна (Thursday, 26 May 2016 14:28)

  Согласно указу президента Украины, ежегодно каждую третью субботу мая отмечается День Европы с 2003 года. Этот праздник был установлен в связи с принятием стратегического курса на интеграцию в Европу и стремлением присоединиться к станам ЕС.
  Кроме этого, День Европы в Украине символизирует единение, общность ценностей и истории всех наций, живущих на континенте.
  Другие европейские страны отмечают его каждый год 9 мая, начиная с 1950 г. День Европы является одним из целого ряда европейских символов, созданных для укрепления единства среди европейцев.
  День Европы - это символ начала новой успешной модели мирного сотрудничества между государствами , основанное на общих ценностях и интересах.
  Украина - единственная государство не член ЕС , в которой на государственном уровне отмечается День Европы.
  Я считаю что основная идея этого дня это то что - каждый житель континента, независимо от своей национальной принадлежности и гражданства , должен почувствовать себя свободным в " Европейском доме" .

 • #10

  Надя Макаренко (Thursday, 26 May 2016 16:00)

  Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

  Рада Європи святкувала однойменне свято у день свого заснування 5 травня 1949 р. до 1964 р.

  Європейський Союз затвердив 9 травня як День Європи на саміті в Мілані 1985 р., вирішивши увічнити день проголошення Декларації Шумана. Також 9 травня вважається Днем народження Європейського Союзу.

  Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003.

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.

  Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія найбільших міст держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв» тощо.

  Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.

  Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.

 • #11

  Монастырский Максим (Thursday, 26 May 2016 19:45)

  День Европы отмечается в государствах-членах ЕС 9 мая, и является в общем-то празднованиям создания ЕС( с 1949 года, тогда Европейского сообщества),так же этот день отмечают 2 государства не являющиеся членами ЕС, это Турция и Украина, видимо этот праздник был принят с учетом курса этих стран на вступление в ЕС.
  В Украине это день принято отмечать с 2003 года, как говорят- "это день общих европейских ценностей, общей истории всех наций европейского континента", в Киеве устанавливают палатки-павильоны Европейского городка, там проводятся разного рода развлечения типа "Дверь в Европу" продажи сувениров и т.д.
  Мое отношение к этому дню нейтрально так как на мне этот день особо не отражается, я даже о нем не слышал ничего до этого, ну и соответственно не могу об этом празднике много сказать...

 • #12

  Буровицкий Артем (Thursday, 26 May 2016 20:33)

  Чтобы сблизиться со странами Евросоюза, Украина должна стремиться к этому и демонстрировать свое стремление. Именно из-за этого, с 2003 года на Украине, каждую третью субботу, празднуют день Европы.
  Сам же праздник на Украине был задуман как день, когда жители страны должны отмечать день общих ценностей, общей истории всех наций континента. По сделавшейся традиции, к этому празднику было приурочено большое количество мероприятий.
  Я считаю, что этот день был создан для того, чтобы украинское общество начало принимать те ценности, идеалы и многое другое, что есть в Европейском союзе, ведь Украина стремится в него вступить и делает шаги для достижения заданной цели.

 • #13

  Литвиненко Олена (Thursday, 26 May 2016 20:50)

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році.
  Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р.
  Основна ідея – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".
  День Європи - це важливе свято, під час якого різні народи та національності відчувають себе рідними, але ми повинні відчувати завжди. Адже не важно як ми виглядаємо, як розмовляємо, в шо одягненні, та яка у нас зовнішність, важливо те , кто ми є , важливо залишатися людиною, та саме в цей день люди згадають це. Чому , щоб відчувати що ми єдинна нація потрібна якась офіціальність? Ми повинні завжди памятати, що ми не самі. Але люди, зайнятті справами, та за всіма хмарними днями, забувають про все прекрасне на світі.
  Як відомо , то на Україні це свято 9-го травня святкують 13 років підряд. Я почула це вперше в цьому році, і мені зразу на думку прийшла думка : А як же 9 травня? Як же День Перемоги? День Європи, це важливо, але День Перемоги, на мою думку важливіше. Завдяки своїм дідам ми живемо на такій прекрасній країні , як Україна. Вони віддали своє життя за те щоб ми жили, саме 9-го травня МИ ПЕРЕМОГЛИ.Так саме в цей день ми ПОВИННІ віддати повагу свою тим , завдяки кому ми живемо, радіємось своїм перемогам, та засмучуємось своїм невдачам.

 • #14

  Делічебан Денис (Friday, 27 May 2016 09:56)

  День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.
  День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС як політичної сили.
  Рада Європи святкувала однойменне свято у день свого заснування 5 травня 1949 р. до 1964 р.
  Європейський Союз затвердив 9 травня як День Європи на саміті в Мілані 1985 р., вирішивши увічнити день проголошення Декларації Шумана. Також 9 травня вважається Днем народження Європейського Союзу.
  Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003.

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.
  Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія найбільших міст держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв» тощо.
  Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.

  Ми - мала країна, всі нами потакають, намагаються використати. Але ми завжди встаємо та боримося. Ми ще можемо показати усім де раки зимують, залишилося лиш рукава закатати.

 • #15

  Юрчак Артем (Friday, 27 May 2016 12:10)

  Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.
  Я згоден з думкою Артура , нам нав'язують Європейські цінності, але ми не маємо забувати свої; щоб нас не використовували ми повинні зміцнити нашу економіку, показати, що ми сильна нація і заслуговуємо брати активну участь в житті ЄС.
  Сама ЄС майже не впливає на світ ,в якому відбуваються війни, хоча була створена для запобігання насильницьких і бойових дій в країнах, їх примирення.
  Моя особиста думка: Україна повинна йти власною дорогою, бути незалежною від всіх країн, але активно брати участь у житті світу, бути свого роду "мостом" між країнами Заходу і Сходу.

 • #16

  Павлов Олександр (Sunday, 05 June 2016 23:32)

  День Європи - це дуже важливий день для країн Європейського Союзу і країн, які хочуть увійти в цей колектив Європейських країн.
  В Європейський союз входять країни з твердою економікою, з великим середнім класом, з рівноправними правами людей.Зручність життя в цих країнах "на висоті" і за це ЄС отримав нобілівську премію миру- це дуже почесна нагорода в усьому світі. ЄС визнали кращим союзом.
  Я гадаю, що всім країнам і всім союзам потрібно прагнути до тих висот, які досяг ЄС,
  Дякую за увагу)

 • #17

  Павлов Олександр (Sunday, 05 June 2016 23:35)

  P.S.
  Україні потрібне це свято якщо вона все ж таки хоче потрапити до складу ЄС,

 • #18

  Боцанюк Віталія (Monday, 06 June 2016 14:15)

  День Европы — ежегодный праздник мира и единства в странах Европейского союза, Совета Европы. Существуют два отдельных Дня Европы, которые отмечаются 5 и 9 мая, созданные Советом Европы (СЕ) и Европейским союзом (ЕС) соответственно. В ЕС праздник также известен как «День Декларации Шумана»

  Совет Европы был создан 5 мая 1949 года, и, следовательно, именно этот день был выбран для празднования, когда он был утверждён как праздник в 1964 году. В 1985 году Европейское сообщество (позже ставшее Европейским союзом), приняло Европейские символы Совета Европы, такие как флаг Европы. Тем не менее, лидеры сообщества решили проводить свой День Европы в связи с годовщиной Декларации Шумана от 9 мая 1950 года. В декларации предлагается объединение сталелитейной и угольной промышленности Франции и Германии, что привело к созданию Европейского объединения угля и стали (первому Европейскому сообществу) и, следовательно, является моментом основания. Таким образом, в 1985 году в Милане Европейский совет утвердил 9 мая как день флага ЕС.

  9 мая отмечается в разных формах в большинстве государств — членов Европейского союза и соседних стран, таких как Турция, Украина, хотя,как правило, не отмечается в Великобритании в связи с евроскептицизмом.[4]Кроме того в Украине на официальном уровне отмечают День Европы с 2003 года в третью субботу мая.

  Из-за политического характера праздника, в этот день проводят образовательные мероприятия о Европейском союзе или выступают в поддержку европейской интеграции.[5] Флаг играет важную роль в общих торжествах в качестве ещё одного символа.

 • #19

  Волков Владислав Б-21 (Monday, 06 June 2016 14:18)

  На мою думку день Європи є важливим для країн Європейського Союзу.
  І ми всі надіємось що наша Україна теж ввійде до його складу)
  Але в Європейський союз входять країни з твердою економікою, з великим середнім класом, з рівноправними правами людей, нам треба намагатись здобути такі результати що потрапити до ЄС.
  Я вважаю, що країнам котрі не є в складі ЄС потрібно прагнути до тих висот, які досяг Євро Союз))

 • #20

  Урдя Михайло (Monday, 06 June 2016 14:21)

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
  У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.

 • #21

  Рудь Олександра (Monday, 06 June 2016 14:22)

  День Європи - це свято що визначається в країнах Європейского союзу 9 травня.
  Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.

  Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

 • #22

  Поплавська Олена (Monday, 06 June 2016 14:22)

  День Європи відмічається у Європейському Союзі 9 травня. Також це свято відмічають дві держави які ще не є членами ЄС, це Україна і Туреччина. Європейський Союз – це організація, яка об’єднує 27 демократичних європейських країн.
  З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
  9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості та віддати їх в управління нової наднаціональної структури.
  Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».

 • #23

  Паскалов Михайло (Monday, 06 June 2016 14:25)

  День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.
  День Європи є символом ЄС як політичної сили.
  В Україні це свято було згідно за укзаом призедента.
  Але Украіна не входить до составу ЄС. І тут одразу з`являється такий факт:
  Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.
  Моя власна думка,що нащій маленькій Україні,потрібно залишатися такою,яка вона є,бути незалежною від інших краін,боротися як і завжди. Пишатися тим,що в нас є, пишатися нашою історією, і сподіватися на те,що в нас буде. Я пишаюся своєю країною!

 • #24

  Захаров Василий (Monday, 06 June 2016 14:30)

  День Європи в Україні
  З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
  9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.
  Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».
  У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Якщо ми хочемо увійти до Є С то наша країна повина відповідаті вимогам ЄС

 • #25

  Жуминська Даниїла (Monday, 06 June 2016 14:30)

  Вітаю!
  День Европи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня. На день Европи ми шануємо спілні цінності людей, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.Традиційно, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, тощо.
  Якщо ж ми хочемо стати членами ЄС, ми повинні не забувати про це Свято.


 • #26

  Урдя Михайло (Monday, 06 June 2016 14:31)

  Я важаю що нашей країні не потрібно входити до складу ЄС. Я хочу щоб вона так і залишалась бути незалежной не від якой країной.

 • #27

  Остапенко Петро (Monday, 06 June 2016 14:31)

  Кожного року, 9 травня ,в країнах Європейського союзу відзначається свято День Європи. Це знаменний день для Європи. В Україні це свято відмічають в 3 субботу травня.
  Украіна зараз робить кроки до вступу в Європейський союз. Приймають реформи. Україна - велика і незалежна держава. Колись ми станемо жити краще ніж зараз і зможемо порівнятися з країнами ЄС
  Я сподіваюсь, що в ЄС нам будуть раді.
  Дякую за увагу.

 • #28

  Боцанюк Віталія (Monday, 06 June 2016 14:32)

  Для украинцев это день общих европейских ценностей, общей истории всех наций европейского континента.

  Главную сцену установят на Михайловской площади. 21 мая в 12:00 здесь начнется официальная церемония открытия Дня Европы с участием руководства государства и города, главы представительства ЕС в Украине, представителей посольств стран-членов ЕС, аккредитованных в Украине, СМИ и общественности.

  На площади разместят палатки-павильоны Европейского городка, где будут продавать сувенирную продукцию, еду и напитки, проводить мастер-классы. Будет представлена интерактивная инсталляция "Дверь в Европу". Благодаря современным видеотехнологиям, открыв дверь каждый сразу окажется в одном из известных мест Европы.


  Мены здається, що країнам котрі не є в складі ЄС потрібно прагнути до тих висот, які досяг Євро Союз. І це свять дуже потрібне Українцям. Всім країнам і всім союзам потрібно прагнути до тих висот, які досяг ЄС.
  На мій поглят - Наша країна іде у вірному напрямку.
  Дякую за увагу :)
  :)
  :)

 • #29

  Боровик Владислав Б-21 (Monday, 06 June 2016 14:33)

  День Європи відмічається 9 травня щороку від 1985 р. Свято було встановлено в Україні.
  Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію згідно з Указом Президента України "Про День Європи" від 19 квітня 2003 р.
  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві на Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко»Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну ....

 • #30

  Осадчий Богдан (Monday, 06 June 2016 14:40)

  Я важаю що день Європи це важливий день тому що зміцнення самоідентифікації України піде на користь українському суспільству,економіці підвищиться середній клас і громадяни будуть більш рівноправними
  Вхід в ЄС піде на користь громадянам України ,і святкування цього буде більш підбадьорювати людей цієї країни

 • #31

  Шерстюк Антон Б-21 (Monday, 06 June 2016 15:03)

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
  Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
  Я вважаю, що країнам котрі не є в складі ЄС потрібно прагнути до тих висот, які досяг Євро Союз))
  Дякую за увагу :):):)

 • #32

  Остапенко Павло Б-21 (Monday, 06 June 2016 15:07)

  В далекому 1985 році на саміті в Мілані Європейський Союз затвердив День Європи, цим вони увічнили Декларацію Шумана.
  В Україні цей день відмічають 9 травня щороку з 2013 р.. Цим днем Ураїна показує Європі як ми відносимся до Європейських культурних цінностей. Україна щороку стає блище і блище до Європейських норм, стандартів, цінностей, прав. Але нам поки рано в ЄС, тому що аби стати важливою одиницею міжнародних відносин ми маємо навести лад всередині нашої держави, "вилиікуватися від смертельних хвороб", стати чимось більшим
  Але я усе рівно вірю що колись ми, чи наші нащадки будуть жити в могутній, розвиненій, європейскій державі, з високим рівнем культури і цінностей, в державі яка буде приймати участь у формуванні Міжнародних і Європейських відносин

 • #33

  Дарчук Олег (Wednesday, 08 June 2016 10:31)

  Свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р.

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.

  Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія найбільших міст держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв» тощо.

  Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.

  Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.

 • #34

  Кириченко Александр Б-21 (Wednesday, 08 June 2016 17:51)

  Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р.
  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія найбільших міст держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв» тощо.
  Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації.
  Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.
  Дякую за увагу :)

 • #35

  Думбрава Руслана (Friday, 10 June 2016 11:09)

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС.

  Таке містечко складається з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС, Європейську Комісію та міжнародні організації. У павільйонах презентується географія, культура, історія найбільших міст держав-членів ЄС, організовуються публічні дебати з послами та представниками української влади, проводяться вікторини з європейської тематики та мовні курси, облаштовуються «куточки національних страв»
  Я вважаю,що Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи.

 • #36

  Старухина Єльвира (Friday, 10 June 2016 11:16)

  Вітаю!
  Я дізналася,що,з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року.
  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
  У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

  На День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє. До того ж, День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС як політичної сили.
  Я вважаю,що День Європи – це також хороша нагода добре розважитися у Європейському містечку і під час концерту та більше дізнатися про унікальні культури Європи!

 • #37

  Папушой Катерина Б-21 (Wednesday, 15 June 2016 11:34)

  Доброго дня!
  9 травня 1950 р. міністр закордонних справ Франції Робер Шуман виголосив план виходу Європи з післявоєнної кризи (Декларація Шумана). Першим кроком на шляху до практичної реалізації ідеї створення єдиної Європи він запропонував об’єднання вугільної та сталеливарної промисловості, що привело до появи 16 липня 1952 року першої з трьох європейських інституцій, на основі яких створено Європейський Союз - Європейського Співтовариства вугілля та сталі.
  В Україні відзначається День Європи - щорічно у третю суботу травня.
  Святкові заходи з Дня Європи в країнах- мають переважно культурно-мистецьку спрямованість.
  На мою думку День Європи вважаеться самою популярною нагодою в Україні добре провести час,дізнатися багато чого нового для себе.
  До побачення.

 • #38

  Морозовська Марина АЕ-21 (Sunday, 14 May 2017 20:25)

  Хоча Україна не є країною ЄС, але в ній відзначається День Європи.
  Я, дізналась, що з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи ,відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року.
  Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України, як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
  Головною метою є : формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграції України та ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями.
  На мою думку Україна повинна залишатися демократичною незалежною державою. Цінувати українські цінності, підтримувати думку і волю громадян, відстоювати права і обов'язки народу, а не підкорятися законам і вимогам ЄС.

 • #39

  Кахановска Лілія АЕ-21 (Sunday, 14 May 2017 22:02)

  Усім людям дуже подобають святкові дні. У ці дні люди можуть добре відпочити, зустрітися з друзями, рідними та близькими людьми. Якщо на вулиці гарна погода можна погуляти, поїхати на природу. А ще у святкові дні відбувають певні розважальні заходи: концерти, майстер-класи, якісь громадські акції, спортивні змагання. Тому усіх українців з самого початку нового року цікавлять питання коли ж саме відбудуть певні свята, на які дні та числа вони перепадають. Адже деякі свята не мають певної дати святкування. Наприклад, Масляниця, Пасха, День Європи.На українській землі день Європи святкується вже на протязі чотирнадцяти (14) років. У дві тисячі третьому (2003) році Президент України видав указ, в якому було вказано коли саме в нашій державі буде цей день. Указ цей вийшов дев’ятнадцятого (19) квітня дві тисячі третього (2003) року. Які ж традиції святкування дня Європи 2017 в Україні.

  Мені здається,День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою і увійти до Європейського Союзу.Але нажаль, поки цього не сталось, але усі сподіваються, що найближчим часом ми все ж таки приєднаємося до цієї спільноти
  P.S.я дуже хотіла би,побувати в атмосфері цього свята�

 • #40

  Борончук Михаела АЕ-21 (Sunday, 14 May 2017 22:03)

  Доброго дня,любі друзі!
  Хочу поділитися своїми думками з вами. Як ви вже дізналися ,Україна 9 травня відсвятковує День Європи ,у цей день всі збираються разом ,відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, громадські організації, засобів масової інформації.В цей особливий день люди відзначають день спільної історії,спільних цінностей.
  На мою думку ,люди повинні любити і шанувати нашу любу, Україну,вона в нас єдина,шанувати традиції ,шанувати мову -українську. То нехай наша Країна залишається незалежною і буде собою,щоб не підкорялась іншим вимогам і законам.

 • #41

  Лукашук Іванна (Monday, 15 May 2017 07:34)

  19.04.2003 р.-в Україні відзначається День Європи. Основна ідея: кожний мешканець, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

 • #42

  Коваленко Диана АЕ-21 (Monday, 15 May 2017 07:36)

  Доброго времени суток, дорогие посетители сайта, студенты и преподаватели.

  День Европы отмечают в Украине как праздник единства и равенства всех народов.
  В 2003г. страна стала на путь интеграции в европейское сообщество. Указом Президента Кучмы был учрежден новый праздник – День Европы. Его целью являлась демонстрация стремления планов Украины к вступлению в Европейский союз. С тех пор каждый год в третью субботу мая в столице и крупных городах страны проходят различные торжества на официальном уровне, а также интересные культурно-развлекательные мероприятия.

 • #43

  Жуковський Віталій (Monday, 15 May 2017 07:38)

  Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.
  У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  Якщо ми хочемо увійти до Є С то наша країна повина відповідаті вимогам ЄС

 • #44

  Перепелиця Ірина АЕ-21 (Monday, 15 May 2017 07:45)

  Доброго дня!
  Мій коментарій про день який відзначають деякі країни світу. Однією з країн є наша Україна.
  Я сьогодні напишу про день Європи. Його відзначають від третьої суботи травня з 2003 року. Хоча наша країна не являється членом ЄС, вона повільними кроками прямує до своєї мети, але на мою думку з нашою владою ми не скоро будемо у складі Європи, але я вірю в те, що одного дня ми будемо у складі Європи і в нас буде краще майбутнє і наша країна стане краще. Ми будемо святкувати це свято як та країна яка знаходиться у складі Європи...

 • #45

  Кривенко Ирина АЕ-21 (Monday, 15 May 2017 07:49)

  Доброго дня! 9 травня 1950 р. міністр закордонних справ Франції Робер Шуман виголосив план виходу Європи з післявоєнної кризи (Декларація Шумана).
  З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи ,відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року.Цей день даже важливый для України. Адже Україна теж хоче стати на рівні країн Європи. Це можливо для нашої країни, але треба багато зусиль. Ми , студенти, нічого не можемо зробити, це залежить від влади. Але в наших силах любити свою Батьківщину і бути патріотами.

 • #46

  Голинкова Лія АЕ-21 (Monday, 15 May 2017 07:56)

  Вітаю!
  57 років тому міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман представив усьому світові своє бачення майбутнього єдиної Європи. Саме це є відправною точкою до Дня Європи.
  Мета цього дня є вшанувати цінності, ідеали та спільну історію а також наше майбутнє.

 • #47

  Смелянська Анастасiя (Sunday, 21 May 2017 20:05)

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня.
  У цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Це добре, коли проводяться такі свята, коли гості з європейських країн запрошують українців дізнатися більше про різнi національнi культури і традиції.
  Але, на мій погляд, Україна повинна залишатися демократично незалежною державою.

 • #48

  Курник Алина О-21 (Wednesday, 24 May 2017 16:11)

  З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
  У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
  Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

 • #49

  Петренко Юлія (О-21) (Wednesday, 24 May 2017 17:48)

  Кожного року 9 травня Європейські країни святкують День Європи. У цей день усі Європейські інститути відкривають свої двері для публіки, а місцеві представництва влаштовують різноманітні заходи для людей різного віку.
  В Україні вирішили підтримати цю традицію, тому Указом Президента 2003 року зазначалося, що кожної третої суботи травня буде відзначатися День Європи.
  Для Нашої країни ця подія грає велику роль, адже завдяки цьому святу українці знайомляться та наближаються до європейської культури, традицій тих країн, які входять до складу ЄС, пізнають європейські цінності, які поступово переймаються до нашого народу, а також порівнюють їх. Святкуючи цей день, ми починаємо звикатися з думкою про європейську інтеграцію та позитивно до неї відноситися, змінюється наше ставлення, позиція та громадська думка.
  Як мені здається, це значний крок до вступу у ЄС і поступове формування світлого майбутнього.

 • #50

  Юля Сербенюк (Wednesday, 24 May 2017 18:05)

  День Европы — праздник мира и единства в странах Европейского союза. В этот день проходит множество мероприятий. Большая их часть проходит в Бельгии, где находится штаб-квартира ЕС. В Украине День Европы отмечают в третью субботу мая. Главной целью празднования в Украине Дня Европы является ознакомление с европейскими ценностями и традициями,привлечение населения регионов Украины к деятельности, связанной с интеграцией страны в ЕС

 • #51

  Серветник Вадим (Wednesday, 24 May 2017 19:40)

  Рада Європи була створена 5 травня 1949 року, саме тому спочатку День Європи відзначався саме в це число. Але політична верхівка вирішила проводити цей день на честь річниці підписання Декларації Шумана 9 травня 1950 року.
  День Європи - щорічне свято яке відзначається 9 травня . Цей святковий
  день відзначається на державному рівні, не дивлячись на те, що Україна не член Європейського Союзу.
  Для України це досить символічне свято, адже ми прагнемо вступити до єдоної Европейської сім'ї, саме тому цей день відзначають з розмахом.
  Святкуючи однакові свята з країнами усієї ЄС, українці становляться ближче до народів Європи, краще пізнають їх цінності. Це великий внесок у розвиток Україно-Європейських відносин, та значний крок на шляху інтеграції нашої держави у єдиний європейський простір.
  Але потрібно пам'ятати, що ми - українці. Живемо в незалежній, демократичній державі, і святкуючи свята інших народів необхідно не втратити національну ідентичність.

 • #52

  Константинов Дмитро Олексaндрович, студент групи О-21 (Wednesday, 24 May 2017 21:51)

  День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
  Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.
  У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи залучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія; культурно-розважальні програми та спортивні змагання тощо.
  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи(цей день святкують також у країнах-кандидатах – Македонії, Туреччині).
  Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.
  Традиційно, урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходила в м. Київ на вул. Хрещатик, де облаштовувалося так зване «Європейське містечко», яке складалося з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС і міжнародні організації. Проводилися концерти, публічні дебати з представниками української влади та послами держав-членів ЄС, вікторини з європейської тематики, облаштовувалися «куточки національних страв» держав-членів ЄС тощо. Широкомасштабні святкові заходи проходили в регіонах України.

 • #53

  Севастьянов Владислав (Wednesday, 24 May 2017 22:11)

  Свято було встановлено в Україні «…враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. № 339/2003.
  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
  І я вважю це правильним оскільки, ми рухаємся в Європу і повинні знати і поважати історію,традиції,культуру і цінності європейців.Тому я закликаю усіх українців приділити хоч один день свого життя на вивчення європейської культури і вивченню їхнього світогляду. Дякую за увагу!

 • #54

  Юрчак Максим (Thursday, 25 May 2017 05:18)

  День Європи це свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня.Рада Європи святкувала однойменне свято у день свого заснування 5 травня 1949 р. до 1964 р.
  Традиційно протягом офіційного відкриття святкування Дня Європи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації
  Починаючи з 2003 рокук українці також приєдналися до святкування цього свята.На день Европи ми шануємо спілні цінності людей, спільну історію та, що найголовніше, наше спільне майбутнє.

 • #55

  Бильская Аня О-21 (Tuesday, 30 May 2017 21:33)

  День Європи-це дружба між країнами, яка грунтується на спільних інтересах. Наша країна хоч і не входить в ЄС, але від 2003 року Указом Призедента щорічно відзначає це свято. Україна є частиною цього союзу, адже вона- центр. У цей день Україна на Хрещатику показує живописну географію країн-учасниць.
  На мою думку, це дуже важливе свято, адже ми всі єдині і повинні це пам'ятати.

 • #56

  Скоклева Людмила (Monday, 12 June 2017 10:25)

  День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

  Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об'єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.
  Традиційно, урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходила в м. Київ на вул. Хрещатик, де облаштовувалося так зване «Європейське містечко», яке складалося з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС і міжнародні організації. Проводилися концерти, публічні дебати з представниками української влади та послами держав-членів ЄС, вікторини з європейської тематики, облаштовувалися «куточки національних страв» держав-членів ЄС тощо.

 • #57

  Скала Вікторія (Wednesday, 21 June 2017 09:44)

  День Европи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня. Це свято нагадує нам про те, що якщо Україна хоче бути в складі ЄС , то повина стати длижче до її традицій і звичаїв. Взагалі не тільки в це свято потрібно згадувати про це все, а і в звичайні дні , бо майбутнє нашої країни залежить не тільки від президента , а і від нас.