2018                                                      1918

Українській Державі

Гетьманщині Павла Скоропалського - 100 років

 

100-річчя Української революції -

                                  в навчально-просвітницьких проектах 

 

Владислав    Жулай

 

Катерина  Станкова 

 Перший        результат     проекту                   

 

 

Дмитро Завальний

 

 

КОМАНДНА   РОБОТА

 

Розповідь В. Кулика

взята до уваги учасниками проекту - 2017  

Write a comment

Comments: 6
 • #1

  Клименко Діма (Monday, 12 June 2017 20:17)

  Шановні студенти !!!!
  Я учасник всеукрїнського проекту до 100-річчя української революції 1917-21р. Хочу розповісти вам про роботу, в якій я сам брав участь,а саме "Командна робота про Павла Скоропадського".
  Ми хотіли показати цією роботою,що Павло Скоропадський-це не просто правитель ,це державний діяч ,що допоміг Україні ,на деякий час, встати з колін, зняти ярмо несправедливості,і показати світові, на що спроможна наша країна на світовій арені!!!!
  Тобто ,можна сказати, що наша робота є символом того,що ми не забули наше майбутнє ,а навпаки в наших серцях, до сьогоднішнього дня,живе та частинка надії ,що була у Скоропадського , про незалежне ,мирне життя на нашій споконвічній землі.
  Спасибі за увагу!!!!

 • #2

  Слипченко Анна (Monday, 12 June 2017 20:50)

  Уважаемые студенты, данное обращение касается именно вас, потому что мы та юная движущая способная изменить мир к лучшему!
  Я считаю, что подобного рода работы очень важны. В век современных технологий и бесспорного воздействия на нашу жизнь медиа-источников, данные видео работы оказывают большее воздействия на современную молодежь, чем просто набранный текст любого содержания, даже очень важного. Надеюсь, талантливые и творческие ребята будут лишь пополнять наши ряды и запасы подобных работ. Желаю всем студентам творческих успехов, вдохновения и продуктивной работы!!!

 • #3

  Демешко Евген (Tuesday, 13 June 2017 16:22)

  Я студент, а значит я должен всё время развиваться и узнавать что-то новое для себя и пополняю свой запас знаний , который пополняется из книг, интернет ресурса и с помощью других студентов а так же преподавателей. Работы этих ребят выполнены очень хорошо, и с их помощью я смог узнать много нового как про 100-летие революции так и о самом Павле Скоропатском . Сейчас мы изучаем ту историю которая даёт знания о наших предках и прошлом а сегодня именно сейчас мы сами творим историю надеюсь мы не подведём будущие поколения и оставим хороший и положительный след во ВСЕМИРНОЙ ИСТОРИЕ. Я благодарю этих студентов за их работу и то что они смогли расширить мой небольшой но запас знаний.

 • #4

  Долженко Єлизавета (Thursday, 15 June 2017 10:49)


  Я учасниця Всеукраїнського проекту до 100-річчя Української революції 1917-1921р.
  Цей рік був дуже виснажливим для нас усіх, але є студенті, які вирішили не бути байдужими. Всі ми поставилися до цього сторіччя відповідально та творчо. Саме мені дуже сподобалась робота наших товаришів Катерини Станкової та Жулай Влада . Їх робота - найкраща з нашої групи, на мою думку. Вони говорили чітко, виразливо, впевнено. А монтаж відео можна було зробити трохи краще, але так теж не погано.
  Бажаю усім студентам творчих успіхів, натхнення та всього найкращого.
  Дякую за увагу!!!!

 • #5

  Севастьянов Владислав (Thursday, 15 June 2017 23:09)

  Я учасник всеукрїнського проекту до 100-річчя української революції 1917-21р. І мені приємно бачити як на цьому сайті з'являються нові обличя.Яким не байдуже на минуле і на весь тернистий шлях нашого народу. Всі представленні роботи дуже гарні і добре скомпановані. Я бажаю вам всім успіхів, і гарних оцінок.

 • #6

  Капусняк Бладислав Б-11 (Wednesday, 21 June 2017 20:54)

  Ми, молодь України, маємо змінюватися заради наших нащадків і в повагу минулого. Ми, ті хто створить державу з руїн. Ми, ті хто зцілить свою країну від ран , від ворогів, які обкрадають. Я зі своєї сторони, зроблю все можливе, щоб мої діти жили в процвітаючій країні.Похвала за хороші роботи.